DOMKI NAD SANEM

Domki „Nad Sanem”

Domki mieszczą się tuż za karczmą. Położone są na wzniesieniu, skąd roztacza się niesamowity widok na zakole rzeki San. Rzeka ta jest doskonałym miejscem na spływy kajakowe, wędkowanie lub relaks nad brzegiem.

Domki położone są w gęsto zarośniętym terenie i sprawiają wrażenie jakby mieściły się w lesie, dlatego polecamy wizytę szczególnie osobom szukającym wyciszenia i lubiącym obcować z naturą.

Dysponujemy całorocznymi domkami dla od 2 do 9 osób, które w 2023 roku przeszły kompleksowy remont. Każdy domek wyposażony jest w osobną łazienkę z toaletą. W każdej kuchni znajduje się lodówka, kuchenka i inne akcesoria, które zapewnią Tobie i Twoim bliskim komfortowy wypoczynek.

Każdy domek posiada taras zwrócony w stronę rzeki San, która przepływa tuż obok naszego ośrodka.

W sąsiedztwie domków znajdują się paleniska do grilla pozwalające na spotkanie w szerszym gronie, a na dole mieści się nasza karczma w której można posmakować specjałów regionalnej kuchni.

Krasiczyn i okolice

Krasiczyn to dobrze skomunikowane miejsce, mieści się około 10 km od PrzemyślaPrzez Krasiczyn prowadzi Droga Krajowa 28. Ze względu na wyjątkowość zamku w Krasiczynie, miejsce to odwiedzane jest przez turystów z całej Polski, szczególnie z województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, mazowieckiego i podkarpackiego.

Jest to miejscowość, która zachwyca walorami naturalnymi charakterystycznymi dla krajobrazu Bieszczad. Dodatkowego uroku dodaje bliskość rzeki San, która jest jedną z najpiękniejszych polskich rzek.

Główną atrakcją Krasiczyna jest zabytkowy zamek, jednak nie jest to jedyna atrakcja tego miejsca. Tuż obok zamku znajduje się urokliwy park, który obfituje w wiele egzotycznych i niecodziennych roślin. W pobliskiej miejscowości znajduje się zbiornik wodny Ostrów, gdzie można odpoczywać na plaży lub uprawiać sporty wodne. W Krasiczynie znajduje się wiele ścieżek spacerowych i miejsc, w których po prostu można miło spędzić czas.

Krasiczyn to także doskonała baza wypadowa do zwiedzania innych ciekawych miejsc w Bieszczadach. W okolicy są liczne szlaki turystyczne, które prowadzą do malowniczych gór i rezerwatów przyrody. Można tam podziwiać dziką i niezwykłą przyrodę Bieszczad. Głównymi atrakcjami turystycznymi w okolicy są:

– Twierdza Przemyśl – jedna z największych twierdz obronnych w Europie.

– Arboretum Bolestraszyce – ogród botaniczny

– Wyciąg narciarski w Przemyślu

– Liczne rezerwaty przyrody

– Liczne muzea i zabytki techniki

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów i dokonania rezerwacji.